W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą

Wszystkiego najlepszego z okazji 3. urodzin dla kochanej córeczki Dominisi życzą Rodzice
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą

Wszystkiego najlepszego z okazji 3. urodzin dla kochanej córeczki Dominisi życzą Rodzice

Dominisiu życzymy Ci dużo zdrówka, szczęścia,uśmiechu na każdy dzień, spelnienia marzeń oraz samych beztroskich dni.
OdpowiedzUsuńSara - czas leci jak szalony, nasze córy już takie duże :) Moja Ajka trochę w tyle, bo z wagą 15 kg i wzrostem 100cm. Ja też już zaczęlam kupować ciuszki w na 110cm i powiem Ci że są już dobre. Teraz rozmiarówka, nie jest równa rozmiarówce. Kochana życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku. zeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Buziaczki pa
Wszystkiego Najlepszego z okazji 3 urodzinek dużo zdrowka i uśmiechu na twarzy:))))Buziaczki od blogowej ciotki:*
OdpowiedzUsuńDziś? :) Ale super! heheeh - miałaś udanego Sylwestra 3 lata temu :)))
OdpowiedzUsuńWszystkiego naj Dominisiu :* :*
Kochanej Dominisi wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin :-)
OdpowiedzUsuńWszystkiego Naj,Naj dla Dominisi:)
OdpowiedzUsuńDominisiu wszystkiego najlepszego :*
OdpowiedzUsuń100 lat! :*
OdpowiedzUsuńDominisiu wszystkiego co najcudowniejsze na tym ,świecie :)
OdpowiedzUsuń