piątek, 31 grudnia 2010

To już trzy latka!!!!

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą



Wszystkiego najlepszego z okazji 3. urodzin dla kochanej córeczki Dominisi życzą Rodzice

8 komentarzy:

  1. Dominisiu życzymy Ci dużo zdrówka, szczęścia,uśmiechu na każdy dzień, spelnienia marzeń oraz samych beztroskich dni.

    Sara - czas leci jak szalony, nasze córy już takie duże :) Moja Ajka trochę w tyle, bo z wagą 15 kg i wzrostem 100cm. Ja też już zaczęlam kupować ciuszki w na 110cm i powiem Ci że są już dobre. Teraz rozmiarówka, nie jest równa rozmiarówce. Kochana życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku. zeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Buziaczki pa

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego Najlepszego z okazji 3 urodzinek dużo zdrowka i uśmiechu na twarzy:))))Buziaczki od blogowej ciotki:*

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziś? :) Ale super! heheeh - miałaś udanego Sylwestra 3 lata temu :)))

    Wszystkiego naj Dominisiu :* :*

    OdpowiedzUsuń
  4. Kochanej Dominisi wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin :-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Wszystkiego Naj,Naj dla Dominisi:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Dominisiu wszystkiego najlepszego :*

    OdpowiedzUsuń
  7. Dominisiu wszystkiego co najcudowniejsze na tym ,świecie :)

    OdpowiedzUsuń