niedziela, 26 grudnia 2010

Po świętach

Święta minęły szybciutko, jutro już normalny dzień. Wigilię spędziliśmy w piątkę z rodzicami Mariusza, a w Pierwszy Dzień Świąt odwiedziliśmy moją mamę. Dziś leniliśmy się od rana i oglądaliśmy tv. Dominiki jakby nie było, bo zajęta zabawą prezentami :)
W Wigilię Dominisia od rana wszystkim, domownikom i sąsiadom życzyła Wesołych Świąt. Nie mogła doczekać się rozpakowywania prezentów. Szybko zjadła zupę, rybę i pieroga i pobiegła pod choinkę.


 Tuż przed kolacją


Co tam jest?


U mojej mamy też najważniejsze były dla niej prezenty. Nie miała czasu jeść, pić tylko bawiła się nowymi zabawkami.


Otwieranie prezentów po raz drugi


Zabawa



Tu też zabawa


Przy choince


Dostała naprawdę dużo prezentów w tym roku. Nie spodziewałam się tylu paczek.

- wymarzonego Tomka
- lalkę Barbie z akcesoriami (2 pary butów, szczotka, spineczki, torebka)
- płytę DVD z ukochaną Świnką Peppą
- 5 małych samochodzików
- lalkę Polly Pocket z domem, samochodzem i ubrankami
- kucyka My Little Pony
- 2 bluzeczki (z Hallo Kitty i w groszki)
- maskotkę Kubusia Puchatka w stroju Mikołaja
- 3 pluszowe Smerfy
- skarbonkę i kubek
- i mnóstwo słodyczy


domek i samochód


laleczki





bluzeczki

Nawet ja dostałam od Mikołaja nowe kozaczki, bluzkę i spodnie :)

A w Sylwestra trzecie urodzinki naszej królewny. Kiedy to zleciało? Ja mam wrażenie, że ona ma cały czas dwa latka.

6 komentarzy:

  1. Ile prezentów:)) i jakie śliczne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne prezenty! W tym roku Mikołaj był szczodry ;) Podobają mi się bluzeczki.Szczególnie ta z Hello Kitty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Udało Wam się dorwać Tomka! Hurra!:)

    OdpowiedzUsuń
  4. No proszę to super, że Gwiazdor w tym roku taki dobry był widocznie Dominisia była bardzo grzeczna :))

    Julia z Zuzią

    OdpowiedzUsuń
  5. Ale mi się ten domek podoba:)

    OdpowiedzUsuń