Święta minęły szybciutko, jutro już normalny dzień. Wigilię spędziliśmy w piątkę z rodzicami Mariusza, a w Pierwszy Dzień Świąt odwiedziliśmy moją mamę. Dziś leniliśmy się od rana i oglądaliśmy tv. Dominiki jakby nie było, bo zajęta zabawą prezentami :)
W Wigilię Dominisia od rana wszystkim, domownikom i sąsiadom życzyła Wesołych Świąt. Nie mogła doczekać się rozpakowywania prezentów. Szybko zjadła zupę, rybę i pieroga i pobiegła pod choinkę.
Tuż przed kolacją
Co tam jest?
U mojej mamy też najważniejsze były dla niej prezenty. Nie miała czasu jeść, pić tylko bawiła się nowymi zabawkami.
Otwieranie prezentów po raz drugi
Zabawa
Tu też zabawa
Przy choince
Dostała naprawdę dużo prezentów w tym roku. Nie spodziewałam się tylu paczek.
- wymarzonego Tomka
- lalkę Barbie z akcesoriami (2 pary butów, szczotka, spineczki, torebka)
- płytę DVD z ukochaną Świnką Peppą
- 5 małych samochodzików
- lalkę Polly Pocket z domem, samochodzem i ubrankami
- kucyka My Little Pony
- 2 bluzeczki (z Hallo Kitty i w groszki)
- maskotkę Kubusia Puchatka w stroju Mikołaja
- 3 pluszowe Smerfy
- skarbonkę i kubek
- maskotkę Kubusia Puchatka w stroju Mikołaja
- 3 pluszowe Smerfy
- skarbonkę i kubek
- i mnóstwo słodyczy
domek i samochód
laleczki
bluzeczki
Nawet ja dostałam od Mikołaja nowe kozaczki, bluzkę i spodnie :)
A w Sylwestra trzecie urodzinki naszej królewny. Kiedy to zleciało? Ja mam wrażenie, że ona ma cały czas dwa latka.











Super są te wszystkie prezenty :)
OdpowiedzUsuńIle prezentów:)) i jakie śliczne:)
OdpowiedzUsuńŚwietne prezenty! W tym roku Mikołaj był szczodry ;) Podobają mi się bluzeczki.Szczególnie ta z Hello Kitty.
OdpowiedzUsuńUdało Wam się dorwać Tomka! Hurra!:)
OdpowiedzUsuńNo proszę to super, że Gwiazdor w tym roku taki dobry był widocznie Dominisia była bardzo grzeczna :))
OdpowiedzUsuńJulia z Zuzią
Ale mi się ten domek podoba:)
OdpowiedzUsuń