czwartek, 3 marca 2011

Krótko

Jutro idę do pracy dopiero na 9:30, to postanowiłam odezwać się na blogu. Dominika przez cały ten tydzień siedziała z tatusiem w domu. Mieli mnóstwo zajęć. Pomagała Mariuszowi w kuchni, robiła pyszne placuszki z jabłkami i kotlety, poza tym zrobili koronę z kartonu i teraz Dominisia mówi na siebie księżniczka. Chodzą też codziennie na długie spacerki, bo pogodę mamy naprawdę wspaniałą. Dziś nawet zaliczyli plac zabaw. Tak więc dziecko zadowolone. 
Mi samej buzia się uśmiecha, kiedy wychodzę rano o 6 do pracy i już jest widno, tak samo jak o 17 z pracy wychodzę i jeszcze świeci słoneczko. Od razu mniej zmęczona jestem. Czekam na wiosnę z utęsknieniem! Poza tym wczoraj udało mi się wyjść wcześniej i już o 16 siedziałam w autobusie zadowolona, że będę wcześniej u Dominiki. Na szczęście jutro jak się obudzi będę jeszcze w domu, to nawet dostanę buziaka na dzień dobry :)
A ostatnio córka zaskoczyła mnie rano takim stwierdzeniem:
- Mamusiu, jak wczoraj się obudziłam i ciebie nie było, to nie wiedziałam czy poszłaś do pracy czy wpadłaś do sedesu.
Śmiałam się z tego potem jeszcze w pracy!
Chciałam Wam jeszcze pokazać fotkę zrobioną Dominisi przez tatusia:


Normalnie jak modelka :)

P.S. Dziś Tłusty Czwartek. Przyznać się ile kto zjadł pączków! Ja uczciwie mówię, że jednego całego i drugiego na pół z córką :)

8 komentarzy:

  1. oj widze,zee z tymi tekstami naszych dzieci to co jedna to ma lepsze powiedzonka:)hahah,ale sie usmiałam z Domi
    kurcze,ale jest z niej duza i sliczna modelka az mi miło,ze jestesmy z wami od poczatku ,pamietam fotki jak ja przywiozłas ze szpitala takie małe zawinątko;)super,pozdrawiamy i oby do wiosny
    a jeden pączek na koncie za to wczoraj dwa i jak tu schudnąc?:P:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zjadłam dwa malutkie:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Przyznaję się bez bicia, że zjadłam jednego pączka z ajerkoniakiem :D Śliczna ta Wasza modelka :)) Buziaczki

    OdpowiedzUsuń
  4. A ja 3... w tym jednego, nieplanowanego z Radia ZET bo rozdawali na skrzyżowaniu ;-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Alez z dominiki juz pannica ojojojo

    OdpowiedzUsuń