Zostałam zaproszona do zabawy blogowej, więc korzystam oczywiście z tego zaproszenia. Osoba, która mnie zaprosiła to She.
A więc!
4 seriale, które oglądam:
Na Wspólnej - nałogowo każdy odcinek
Pamiętniki Wampirów - jeśli Domi zaśnie, bo nieraz czytam jej jeszcze na dobranoc, kiedy ten serial jest emitowany
Pierwsza Miłość - raz na jakiś czas
Detektyw Monk - uwielbiam Monka :)
4 rzeczy, które mnie pasjonują:
psychologia, szczególnie psychologia dziecięca
książki - najczęściej kryminały bądź romanse historyczne
muzyka, uwielbiam słuchać muzyki
i oczywiście moja córeczka :)
4 słowa, których często używam:
naprawdę
kurczaczek ( staram się nie bluźnić, a jeśli mam na to ochotę mówię wtedy kurczaczek, pomaga )
Dominisiu, załóż buty - Domi lubi biegać boso, a teraz jest zimno i potem ma katar
Mariusz, ile jeszcze będziesz siedział na Facebooku?
4 rzeczy, których nauczyłam się w przeszłości:
nie ufać bezgranicznie ludziom
odmawiać jeśli nie chcę czegoś zrobić
prawdziwych przyjaciół znajduje się w biedzie
nie jestem pępkiem świata :)
4 miejsca, do których chciałabym pojechać:
Zakopane
polskie morze
Kraków
Zamość
4 rzeczy na liście moich pragnień:
wygrać w Lotto
pozbyć się długów
żeby Mariusz nie miał już więcej klopotów
żeby Domi nie chorowała :)
Do zabawy zapraszam :

A wysyłasz kupony totka? :) Bo dużo ludzi mówi, że chce wygrać w ogóle nie wysyła kuponów - np. ja :]
OdpowiedzUsuńPozdrowionka :*
Julia i Zuzia
Ja nie wysyłam kuponów, ale mój Mariusz nałogowo :)
OdpowiedzUsuńNo proszę :) To życzę powodzenia!! :*
OdpowiedzUsuńJulia ja tez jecze zeby mnie sie 6 trafila a ja nawet niewysylam :P
OdpowiedzUsuńSara no pare punktow to jak bym ja pisala, moj tez siedzi na facebook i do niego grochem o sciane, wali si pali a on nic.
Pozdrawiam www.nasza-czworka.blogspot.com
Wyspowiadana :D
OdpowiedzUsuńSkąd ja to znam z tymi butami :P
OdpowiedzUsuń