piątek, 21 stycznia 2011

Zabawa blogowa :)

Zostałam zaproszona do zabawy blogowej, więc korzystam oczywiście z tego zaproszenia. Osoba, która mnie zaprosiła to She.

A więc!

4 seriale, które oglądam:
Na Wspólnej - nałogowo każdy odcinek
Pamiętniki Wampirów - jeśli Domi zaśnie, bo nieraz czytam jej jeszcze na dobranoc, kiedy ten serial jest emitowany
Pierwsza Miłość - raz na jakiś czas
Detektyw Monk - uwielbiam Monka :)


4 rzeczy, które mnie pasjonują:
psychologia, szczególnie psychologia dziecięca
książki - najczęściej kryminały bądź romanse historyczne
muzyka, uwielbiam słuchać muzyki
i oczywiście moja córeczka :)


4 słowa, których często używam:
naprawdę
kurczaczek ( staram się nie bluźnić, a jeśli mam na to ochotę mówię wtedy kurczaczek, pomaga )
Dominisiu, załóż buty - Domi lubi biegać boso, a teraz jest zimno i potem ma katar
Mariusz, ile jeszcze będziesz siedział na Facebooku?


4 rzeczy, których nauczyłam się w przeszłości:
nie ufać bezgranicznie ludziom
odmawiać jeśli nie chcę czegoś zrobić
prawdziwych przyjaciół znajduje się w biedzie
nie jestem pępkiem świata :)


4 miejsca, do których chciałabym pojechać:
Zakopane
polskie morze
Kraków
Zamość


4 rzeczy na liście moich pragnień:
wygrać w Lotto
pozbyć się długów
żeby Mariusz nie miał już więcej klopotów
żeby Domi nie chorowała :)


Do zabawy zapraszam :

6 komentarzy:

  1. A wysyłasz kupony totka? :) Bo dużo ludzi mówi, że chce wygrać w ogóle nie wysyła kuponów - np. ja :]

    Pozdrowionka :*
    Julia i Zuzia

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie wysyłam kuponów, ale mój Mariusz nałogowo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. No proszę :) To życzę powodzenia!! :*

    OdpowiedzUsuń
  4. Julia ja tez jecze zeby mnie sie 6 trafila a ja nawet niewysylam :P

    Sara no pare punktow to jak bym ja pisala, moj tez siedzi na facebook i do niego grochem o sciane, wali si pali a on nic.

    Pozdrawiam www.nasza-czworka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń