środa, 12 stycznia 2011

Mój wolny dzień + prace Dominisi

Miałam dziś wolny dzień i o dziwo leniłam się z dzieckiem w łóżku do 10!!! Domi obudziła się o 9, ale jeszcze godzinę oglądałyśmy w łóżku bajki na Mini Mini :) Potem koniec przyjemności, bo musiałam zabrać się za zmywanie i gotowanie obiadu :( Dominika bawiła się w królową w tym czasie. Podsłuchiwałam ją troszkę i nieźle się uśmiałam z tej zabawy. Zjadłyśmy obiad, dziecko pochwaliło moją zupę :), a na deser były ciepłe lody. Mniam! W międzyczasie Mariusz wrócił do domu i córka kazała mu się bawić z nią lalkami, co przecież uwielbia każdy facet :))) Później wybralyśmy się na krótki spacerek, Domi nie chciała za bardzo wyjść, bo stwierdziła, że jest mokro i na spacery będziemy wiosną chodzić, ale jakoś ją namówiłam.

Tu Domi przed wyjściem




A tu już spacerek









Po powrocie zabrałam się za porządki, a Dominika pomagała tacie naprawiać kalkulator. Ona uwielbia pomagać :)

Nasze dziecko polubiło malowanie farbami. Nic, że jest cała brudna, ale jaka szczęśliwa!











A to efekty



:)))


Mama też ostatnio zaczęła malować farbami. Zrobiłyśmy z Dominisią pudełko na zabawki :)))




Świnka Peppa



Kubuś Puchatek


Dominika pudełkiem zachwycona. Zaraz powkładała tam swoje zabawki. Tatuś domalował na nim drzewko, ale zabronił publikować zdjęcia :)
A jutro już niestety do pracy od 8 do 16. Nie chce mi się strasznie!


6 komentarzy:

  1. Kobieto pudełka są genialne !!!!!!!!!!!!!1 sama takie bym chciała :D to z Peppą jest boskie :)
    a gdzie Kochana pracujesz?
    pysiul@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana ja też che takie pudełko z PEPĄ!!!!!!!!!! Jest śliczne:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny jest ten kosz.Z czego go zrobiłaś?

    OdpowiedzUsuń
  4. Kosz na zabawki jest świetny, Saro masz zdolności plastyczne ja bym takiego kubusia nie namalowała ;-)Prace Dominiki tez śliczne. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  5. Pudełko jest jedno tylko zdjęcie dałam z tyłu i z przodu. Znalazłam u teścia w komórce karton w takim kształcie i pomalowałam go farbami plakatowymi :) Cieszę się, że Wam się moje malunki podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Sara i wychodzi ukryty talent :) Śliczne pudelko na zabawki. Peppa rewelacyjna. Pocieszę Cię że ja jutro idę do pracy od 9 do 17, a przed chwilą wróciłam. Kochana napisz coś o swojej pracy. Szczerze nie kojarzę gdzie pracujesz. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń