wtorek, 16 października 2012

Teraz moja kolej

Dziecko zdążyło mi wyzdrowieć, a od wczoraj ja mam temperaturę i łamie mnie w kościach. Dziś wstałam znowu z bólem gardła. Do pracy dziś nie idę. Zaprowadzę Domi do przedszkola i wracam do łóżka. Mariusz wróci z trasy ok 12-13 to jeszcze mielone zrobię na obiad i poza tym nie wstaję spod kołdry. Bo jak znam życie to w środę już będą mnie w pracy potrzebować.
Wczoraj Dominika wyszła z przedszkola zachwycona. Dziadek ją odebrał, a ja spotkałam się z nimi pod blokiem. Tęskniła za swoją Judytką, za zajęciami dodatkowymi, za całym przedszkolem. Mieli zajęcia teatralne i robili na nich maski. Oczywiście moje dziecko w tej masce wracało do domu. Na rytmice pani napisała jej na ręku szóstkę za ładne śpiewanie i chodziła dumna z tym "tatuażem". A w domu wszystkich straszyła swoją maską i udawaliśmy, że bardzo się boimy. Trochę była zła, że mama leży w łóżku i położyła się ze mną. Obie zasnęłyśmy na 1,5 godziny!
Zaraz ją zbieram i lecimy do przedszkola. Dziś gimnastyka korekcyjna z panią Basią. Nie chcę mi się wychodzić, bo leje, ale Dominika nie chce nawet słyszeć o zostaniu dziś w domu. A ja cieszę się, że lubi przedszkole. Bo rok temu płakała i tęskniła za nami.  Tak więc zakładamy kalosze, bierzemy parasolkę i lecimy.

8 komentarzy:

  1. Super że Domi zdrowa i że tak lubi przedszkole.A Ty Mamuśka się kuruj :)
    Miłego dnia dziewczyny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurdę Sara wyłącz wryfikację obrazkową bo ciężko się komentuje w ten sposób.
    Wejdź w ...
    Project
    Ustawienia
    Posty i komentarze
    I tam masz ''Włącz weryfikację obrazkową'' daj NIE :)

    Naprawdę wiele to ułatwi.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wyłączyłam :) Tylko nie mam pojęcia dlaczego to było włączone, bo jak zakładałam bloga od razu to wyłączyłam, bo sama nienawidzę tego na innych blogach. Dzięki, że mi o tym powiedziałaś :)

      Usuń
    2. Czasami tak jest -czary mary coś się przestawi ale grunt że tego nie ma :D

      Usuń
  3. Zdrowka dla Ciebie kuruj sie. Fajnie, ze Domi tak chetnie chodzi do przedszkola, wkoncu duza z niej pannica juz.

    Pisz prosze czesciej, kiedys pamietam czesto pisalas ze nienadazalam czytac a teraz co wejde to pustki i nic nowego :( Lubie do Was zagladac, a czytalam Was jak jedzez dominisia malusia byla i mieszkalam w PL hymm kiedy to bylo :)))

    OdpowiedzUsuń
  4. No, w końcu coś piszesz :) I pisz częściej :) Dużo zdrowia Wam życzę :) Fajnie że Dominika tak lubi przedszkole, spokojnie możesz ją odprowadzać ;) Pozdrawiam - Aga i chłopaki :)

    OdpowiedzUsuń