czwartek, 18 października 2012

Same w domu

Mariusz pojechał dziś do Szwecji. Wraca w sobotę. W tym momencie jest na promie.Oczywiście obiecał przywieźć nam jakieś niespodzianki  z podróży. A my z Dominisią zostałyśmy same. Co prawda mamy teściów w drugim pokoju, ale ja już od dawna żyję z Mariuszem i Domi w małym pokoju, a oni w drugim. Spotykamy się tylko w kuchni i w łazience. Tak więc jesteśmy same. Dziecko ogląda na dvd Maxa i Ruby, a ja usiadłam przy komputerze. Zaraz zjemy kolację, standardowo płatki czekoladowe z mlekiem i poczytam jej, a potem pójdzie spać. Ja mam w planach obejrzeć Na Wspólnej i Idealną Nianię. Jak co czwartek. Potem pewnie poczytam w łóżku. Jutro mam wolne, nie puszczam Domi do przedszkola i spędzimy fajny babski dzień :) Jak znam życie nie obejdzie się bez malowania paznokci i używania moich kosmetyków :) No i ze dwóch wspólnie obejrzanych filmów o Barbie.
Ma ktoś jakieś inne fajne pomysły?
Zapomniałam też pochwalić się, że moja córka zaczyna znać się na zegarku. Umie już rozpoznać wszystkie pełne godziny i teraz sama wie kiedy jest czas na bajki, kiedy wychodzimy do przedszkola i kiedy musi iść spać. Dumna jestem strasznie. Tak samo jak umawiamy się w sobotę na godzinę gry na komputerze, to wystarczy jej pokazać na zegarku która jest godzina i wie, kiedy skończy się jej czas. Teraz staram się jej wytłumaczyć kiedy jest wpół do jakiejś godziny.
No a tatuś nauczył ją gwizdać, ale nie jestem pewna czy to jest powód do dumy :))))

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł taki babski dzień :))) Miło razem czas spędzicie :) Jeśli macie się lepiej może pójdźcie na spacer, uzbierajcie fajnych liści i zróbcie z nich coś, np coś takiego : http://rodzinka-m.blogspot.com/ - chodzi mi o notkę na tym blogu z ostatniej niedzieli. Myślę że spodobałoby się Dominice :))) Pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, ze mozecie z dominisia spedzic fajny mily wpsolny dzien typowo babski.

    Ma uwielbiamy dlugie spacery, wycieczki rowerowe, wypady na basen, zawsze to jakas odmiana

    OdpowiedzUsuń