sobota, 3 września 2011

Pierwszy dzień Dominiki w przedszkolu

Od czwartku Dominika chodzi do przedszkola. Pierwszego dnia szła tam z niepewną miną. Była troszkę przestraszona, nie wiedziała czego się może tam spodziewać. Zaprowadziłam ją ja i dziadek, Mariusz niestety musiał pracować. Dość chętnie weszła do środka, przebrała się i poszłyśmy do jej grupy - Gwiazdki. Przywitała się z panią i od razu pobiegła do zabawek. W tym czasie rozmawiała z tatą przez telefon i mówiła mu, że niepotrzebnie się bała, bo w przedszkolu jest wspaniale. Podeszłąm do niej i pożegnałyśmy się. Dominika nie była zachwycona tym, że ja wychodzę, stała przy drzwiach i nie wiedziała co zrobić. Ale nagle poszła do dzieci bawić się. Nie zapłakała. Gdy o 12 odbierał ją dziadek nie chciała wracać do domu. Powiedziała, że pani jest miła, na śniadanie była zupa płatkowa, a na obiad pomidorowa. Wróciła całą umazana farbami, ale szczęśliwa.
Przedszkolem jest zachwycona. Rano wstaje bez problemu, je śniadanko, wypija herbatę, ubieramy się i wychodzimy. Grzecznie i bardzo chętnie idzie do swojej grupy i robi mi "papa". Po południu nie chce wracać do domu. Nawet trochę się tym martwię, bo ucieka dziadkowi z powrotem do dzieci, gdy on po nią przychodzi i dziadek się denerwuje. Fajnie opowiada co robiła w przedszkolu.


Z dziadkiem pod blokiem przed pójściem  do przedszkola



Dumna w przedszkolnej łazience


I troszkę letnich zdjęć:











11 komentarzy:

  1. NO nareszcie jakaś notka:))
    Fajnie że Dominisi sie podoba:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo dla Dominisi :)

    Z okazji rozpoczęcia przedszkola życzę jej jak najmniej chorób!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak fajnie Sara że się odezwałaś, bo już zaczynałam się martwić. Dzielnego masz przedszkolaka w domu. Wielkie brawa dla Dominisi. Zdjęcia śliczne. Proszę o więcej takich postów :) buziaczki

    OdpowiedzUsuń
  4. No w końcu ! Co tu taka cisza?
    Fajnie że Domi się podoba w przedszkolu.Moja dwa pierwsze dni też była zachwycona ale po weekendzie już nie :(

    OdpowiedzUsuń
  5. Dominika to rasowy przedszkolak:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Kochana wkońcu się odezwałaś!!!
    Dominisa przedszkolak pełną gębą!

    OdpowiedzUsuń
  7. Jejku jaka Domi jest już duża, a ja cały czas mam przed oczami Domi jako takiego niemowlaka :) Super że jest wśród dzieci bo wtedy lepiej się rozwija :) a jak tam Twoja praca? jestes zadowolona?

    OdpowiedzUsuń
  8. Przedszkolaczek jak sie patrzy,

    oddzywaj sie częsciej kochana bo sie martwię co tam u Was.

    OdpowiedzUsuń
  9. Alez ci Dominisia wyrosla...sliczna panna z niej

    OdpowiedzUsuń
  10. Sara czekam na jakieś wieści co u Was. proszę odezwij się. Karola

    OdpowiedzUsuń
  11. Sarcia odezwij się!!!
    Pollinek/ Violetka

    OdpowiedzUsuń